Home

MEGATEK soba gatimi

Sigurisht që gatimi i shijshëm dhe bisedat e këndshme janë kryesore për mbushjen e një tavoline plot. Por nëse ke ndërmend të lësh mbresa tek të ftuarit apo familjarët e tu, duhet të shtrosh një tavolinë të bukur Sobë ngrohje dhe gatimi me dru, gize, H68xL83xW60 cm. Kodi: 67680 38.900 LEK Copë (1 Copë SPAZZACAMINO pastron tubat e sobave, oxhaqeve dhe sobave të gatimit. Eliminon blozën në një minutë të vetme! SPAZZACAMINO shkatërrues kimik bloze. Efektivisht heq të gjitha llojet e papastërtive dhe blozë që janë depozituar në oxhak, sob..

Soba ka 4 vatra qeramike gatimi dhe një furrë me 6 funksione të ndryshme, për tu përshtatur me çdo recetë tuajën! Kliko në bit.ly/3ohss10 Porosit tani çdo gjë që të duhet. E sjellim menjëherë me transport FALAS! # Megatek # Indesit # MajiNëUlje # Kuzhina # Sobe # TransportFalas # PaguajCash See Mor Këtu është vlera jonë. Suela Miele Professional. Siguri për ambientin dhe gjeneratat e ardhshme. Ruajtja e ambientit është një tematikë aktuale, që arrin të përfshijë jo vetëm individë të vecantë por një kolektiv të tërë duke përfshirë edhe kompanitë. Të veprosh në mënyrë të qëndrueshme është rruga e vetme për.

Mobilje dhe elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana shes blej gjera te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shes blej sende te perdorura shitje blerje online. Soba Mikrovalë Paisje Inkaso. Aspiratorë Pianura Furra Mikrovalë Ekspres Lavastovilje Frigorifer Lavapjatë Klima. Bolierë Kondicionerë Kaldaja Paisje Gatimi. Plan Gatimi Gatues me Avull Zjerese Vezësh Fritezë Zgarë Elektrike Tavë Elektrike Bërës Krepash Peshore Gatimi Te Tjera Enë Gatimi. Tigan Tigan Krepas Neptun lider ne shitje pajisjesh elektroshtëpiake, audio dhe video, dixhitale, pajisje për zyra, IT, produkte të kujdesit personal, pc, laptop, home cinema.

Broshura - Ngrohje - Ftohje - Dru dhe Pelet - Soba

oxhaqe me dru,oxhaqe dekorative,stufa me dru,soba me dru,soba per ngrohje,tirane,soba me dru,oxhaqe me dru,oxhak per shtepi,oxhaqe elektrike,sob SMARTPHONE XIAOMI REDMI 9C 3/64GB TWILIGHT BLUE. 18,990Lek 14,990Lek. -11%. Shikim paraprak. SMARTPHONE XIAOMI REDMI 9A 2/32GB GRANITE GRAY. 13,990Lek 12,490Lek. -47%. Shikim paraprak. PERDE WXL EKRAN PROJEKTIMI 203X203 OIBA00341 1️⃣ Në filxhanin në të cilin do të gatuani mini kekun, përzieni përbërësit e thatë të brumit si miellin, kakaon pluhur, pluhurin e pjekjes dhe sheqerin. 2️⃣ Përbërjes shtojini një vezë të plotë si dhe vajin e gatimit. 3️⃣ Përzieni mirë deri sa përbërja të marrë pamjen e çokollatës së shkrirë. 4️⃣ Futeni. Tiranë: Unaza e Re, ish Astiri Tiranë: Rr.Petro Nini Luarasi Lezhë: Shëtitorja Gjergj Fishta, Ish-MAPO dy katëshe Sarandë: 100m në hyrje të rrugës Nr.4 Gjirokastër: Rr.Doktor Vasil Gjorgji; Email: [email protected] Tiranë : (355) 67 600 0570 Tiranë : (355) 67 600 0572 Lezhë : (355) 67 534 444 Gotech uses cookies to offer you the best use of the site. Cookies are files that are saved in your browser and used for basic navigation and for personalize your experience

Sobë me dru, EKONOMIK LM, 5-7 KW, 330x360x930 mm

  1. Shpejt. krahasim. DA83IL/I Tharëse rrobash e veçuar me pompë ngrohje 99.990,00 Lekë Tharëse rrobash e veçuar me pompë ngrohje Pompë ngrohje Mbushja: 1-8 kg Klasi i energjisë: A ⁺ ⁺ ⁺ IonTech teknologji Inverter PowerDrive. Shtoni për të krahasuar. Hiq nga
  2. Arredim verande, Kolltuqe per verande,oborr,karrige plastike per verande,karrige plastike per lokale,karrige kashte,tavoline kashte,lisharese per oborr,divane kashte per jashte
  3. Dyer te brendshme druri Tirane,Dyer te brendshme te bardha, tamburato,Dyer te brendshme druri cmimet, me porosi, prodhim, shitje
  4. Kategori: Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese. Kontakt. +355 67 50 2 5555. Shperndaje. Pershkrimi. Specifikime. Shitesi. Vleresime ( 0) Peme Krishtlindjesh bredh e dendur me fije dhe zbukurime pishe dhe qershi Gjatesia 150 cm Bazament hekuri
  5. Mobilje per zyra, Mobilje per zyra Tirane, Karrige per zyra, Karrige per zyra, Paisje per zyra, Tavolina per zyra, Tirane, Shqiperi, Ne shitje
  6. i dhe me permasa 33x22 cm 1 190 Lekë . Quick view. Forme kasate silikoni Homezaza DH2122.
  7. 32 Per Faqe. 64 Per Faqe. 128 Per Faqe. Fshese Philips FC6141/01. 9.790 Lekë. Shto në Shportë. Shto te lista Krahasuese. Fshese Dore Philips FC6142/01. 9.790 Lekë

Sobe druri me furre AMBASADOR LM R N , 10-12 KW

Igballe Gashi Aliu is on Facebook. Join Facebook to connect with Igballe Gashi Aliu and others you may know. Facebook gives people the power to share and.. Vathi Bagoi është në Facebook. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Vathi Bagoi dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të lidhur Alketa Koka Kallçaku is on Facebook. Join Facebook to connect with Alketa Koka Kallçaku and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected

Pastrues bloze, 270 gr - megateksa

Oxhaqe, Stufa Dhe Soba Me Dru - Ac